Scroll to top

SCORING - Riadenie hry

Výsledky bowlingovej hry poskytnuté pomocou skóre monitorovacieho systému, ktoré bolo implementované v systéme OS Win.7 a ukazuje výsledky na 32 „LCD TV. V najvyššej verzii komplexne vyriešil problém s riadením bowlingu. Obsahuje tri moduly:

Riadenie bowlingovej hry – umožňuje hrať bowling na dráhach Na jednej dráhe môže hrať až desať hráčov. Hráčov je možné rozdeliť do tímov, ktoré sa priebežne striedajú a hra je zaujímavejšou. Pamäť uchováva históriou odohraných hier audemars piguet replica watches, s možnosťou pokračovania cheap moncler v minulosti prerušenej hre. Systém umožňuje tlač výsledkov, plne automaticky ovláda detské bumpre (mantinely okolo dráh pre deti). Súčasťou je sada animácií pre základné herné situácie (STRIKE, SPARE, FAUL….).

Remote Tracking Control – umožňuje ovládať bowling zo strany operátora (barový pult alebo bowlingový pult). Nastavte a spustite hru, vykonajte úpravy hry, zmeňte nastavenia herných parametrov, sledujte priebeh hry a ukončite hru. Skutočné 100% ovládanie trate.

Billing box – jednoúčelové zariadenie – je určené na sledovanie prístupu, evidenciu tržieb a nastavenie.