Vyhodnocovanie výsledkov bowlingovej hry zabezpečuje monitorovací systém-SCORING, ktorý je realizovaný na základe OS Win.7, so zobrazovaním výsledkov na 32“ LCD TV. V najvyššej verziii komplexne rieši riadenie bowlingového centra. Zahŕňa v sebe tri moduly:

 

Riadenie bowlingovej hry - umožňuje hrať bowling na dráhach. Na jednej dráhe môže hrať až desať hráčov. Hráčov je možné rozdeliť do tímov, ktoré sa priebežne striedajú a hra je zaujímavejšou. Pamäť uchováva históriou odohraných hier, s možnosťou pokračovania cheap moncler v minulosti prerušenej hre. Systém umožňuje tlač výsledkov, plne automaticky ovláda detské bumpre (mantinely okolo dráh pre deti). Súčasťou je sada animácií pre základné herné situácie (STRIKE, SPARE, FAUL....). 

Vzdialené ovládanie dráh umožňuje ovládať bowling zo stanovišťa obsluhujúceho personálu (barový pult alebo pult bowlerov). Nastaviť a  odštartovať hru, urobiť korecie hry,  meniť nastavenia parametrov hry, sledovať priebeh hry a ukončiť hru. Skutočná 100% kontrola dráh.

 

Účtovný boxjednoúčelové zariadenie. Je určené pre riadenie prístupu k  dráham, evidenciu tržieb a nanastavenie replicas relojes rolex parametrov dráh. Zabraňuje neoprávnenému zapatillas nike baratas používaniu dráh. Užívatelia sa prihlasujú do systému prostredníctvom  DALLAS čipov, ktorým sú priradené rôzne práva. Zariadenie je nezávislé od PC – má vlastné zálohovacie mechanizmy (vlastný čas, dátum...).  Účtovací box sa ovlada aplikáciou spustenou na PC.